خدمات سئو

خدمات سئو

خدمات سئو سایت

همراه با ما تبدیل به بهترین ها شوید

جایگها بهتر سایت در موتور های جستجو پیشرفت چشمگیری در فروش و ارائه خدمات شما به مشتریان میدهد. دلیل آن این است که موتور های جست و جو در این روزها میتوانند دلیلی درست برای نشان دادن برند شما به مخاطب باشند.

سئوی سایت باعث بهتر شدن جایگاه شما در گوگل و بقیه موتور های جستجو میشود. از این جهت که مشتریان سطح اینترنت فقط از طریق موتور های جستجو میتوانند به شما دسترسی داشته باشند. با ورود مخاطب و بازدید از سایت شما میزان دیده شدن برند شما افزایش خواهد داشت.

زمانی که نام شما اولین نامی باشد که مخاطب بعد از جستجو به چشمش میخورد مخاطبان و کسانی که به دنبال خدمات شما میباشند به عنوان اولین نفر شمارا پیدا کرده و در سریع ترین زمان خدمات شما و یا محصولات شمارا میبینند و با شما ارتباط برقرار میکنند.

این موضوع تنها با استفاده از خدمات سئو در سطح اینترنت امکان پذیر میباشد.

خدمات سئو

سئو چیست؟

به پیاده کردن روش های هوشمندانه و مطابق با الگوریتم گوگل در سایت شما سئو میگویند . این کار باعث افزایش جایگاه و رتبه شما در نتایج جستجوی گوگل میشود که با خود افزایش بازدید و بیشتر کردن فروش و یا اجاره خدمات شما را همراه دارد.

مواردی که در سئو و رتبه گوگل شما تاثیر گذار هستند به دو دسته کلی تقسیم میشوند : سئوی داخلی سایت و بهینه کردن سایت شما از خارج .

موارد مهم در سئو

اگر بخواهیم به طور کامل موارد مهم در سئوی داخلی وبسایت را بررسی کنیم آنها عبارتند از :طریقه طراحی سایت شما ( کد نویسی ، سرعت لود شدن صفحات سایت ، نحوه ساخت و طراحی قالب ، نحوه قرار گرقتن محتوا های شما در صفحات و …) ، محتوای استفاده شده  در سایت و کلمه های کلیدی استفاده شده در محتوا های سایت . تیم متخصص ایرانی کد در مرحله اول یک جلسه مشاوره سئو برگذار میکند که در این جلسه وبسایت شما به طور کامل از نطر کدنویسی و متحوا نویسی بررسی میشود و ایرادات و نواقص احتمالی آن در دستور  کار قرار میگیرد . سپس تحلیل و آنالیز وبسایت شما و رقبا شروع میشود . بعد از آن استراتژی های لازم جهت بهتر شدن و رسیدن به فروش و بهتر شدن رتبه کلمات کلیدی را به شما پیشنهاد میدهند .

آیا برای سئوی بهتر نیازی به طراحی مجدد سایت داریم؟

البته در برخی موارد طراحی مجدد وبسایت به طور کاملا اصولی و حرفه ای جهت رسیدن به هدف شما ضروری میشود. این دلایل در جلسه مشاوره سئو توسط کارشناسان ایرانی کد به طور کامل بررسی و طرح میشود . در صورت لزوم طراحی مجدد وبسایت  و لزوم انجام این پروژه جهت رسیدن به نتایج دلخواه شما ایرانی کد این کار را برعهده میگیرد.

 

مزایای سئو وب سایت

با توجه به این موضوع که بیش از 85 درصد ورودی و بازدید سایت ها از ظریق گوگل و موتور های جستجو انجام میگیرد، جای هیچ شک و شبهه ای باقی نمیماند که مهم ترین روش در افزایش بازدید سایت شما ، بهبود و بهینه سازی سئوی وبسایت شما میباشد. این موضوع آن زمان مهم تر میشود که شما بدانید مخاطبانی که در موتور های جستجو مانند گوگل مطالبی را جستجو میکنند جستجوی آن ها هدفمند بوده و به دنبال خدمات یا محصولات شما میگردند و احتمال تبدیل شدن این بازدید کنندگان به مشتری بسیار بیشتر میباشد.

به عنوان دیگر می توانیم امیدوار باشیم بیشتر این بازدید کنندگان قابلیت تبدیل به مشتری واقعی را دارند و تبدیل به مشتری میشوند. شایان ذکر است عوامل بسیاری در نهایی کردن عملیات فروش موثر هستند که تیم حرفه‌ای ایرانی کد توانایی دارد تا در قالب جلسات مشاوره مارکتینگ و فروش، کمک شایانی جهت رسم ساختار و هدف گذاری موفقیت کسب و کار شما در زمینه فروش آنلاین ارائه دهد.

هزینه کمتر سئو نسبت به تبلیغات

با توجه به هزینه کمتر بهبود سئو در مقابل بقیه راه های بازاریابی و تبلیغات، و همچنین بازخورد بالای آن و قابلیت دیدن روند و نتایج کار به صورت شفاف، می توان ادعا کرد بهترین سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی در دنیای امروزه ، فرا گرفتن از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت است. از آنجا که دیرکرد در شروع سئوی سایت باعث عقب ماندن از رقیب ها میشود ، توصیه میکنیم همین امروز جهت افزایش بازدید سایت و مشاوره بهبود سئو، با کارشناسان ما در ایرانی کد تماس حاصل نمایید.

خدمات سئو ایرانی کد برای چه سایت هایی مناسب میباشد؟

ایرانی کد خدمات سئو و بهینه سازی سایت را به تمامی کسب و کار ها عرضه میکند . خدماتی از قبیل ایجاد و طراحی وبسایت بر پایه سئو و … . البته قابل ذکر میباشد که متخصصان ایرانی کد پکیج های ویژه ای برای بعضی از حوزه ها ارائه میدهد:

1-خدمات سئو برای سایت های گردشگری 

در طراحی و ایجاد سایت های گردشگری ساختار اصولی وبسایت از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد. این سایت ها با این هدف ساخته میشوند که مشتری را به خرید و استفاده از خدمات آن سایت متقاعد کنند. بنابراین تولید محتوا، چگونگی هدایت کاربر در سایت ، لینک بیلدینگ و خیلی از روش های دیگر برای خطوط هوایی و آژانس های گردشگری از اهمیت ویژه ای برخوردار است . حوزه گردشگری حوزه ای کاملا پررقابت میباشد و دیده شدن در این حوزه به سئویی کاملا حرفه ای نیاز دارد. تجربه های ایرانی کد در این زمینه تجربه قابل قبولی میباشد.

2- خدمات سئو برای سایت های شرکتی

از آنجایی که تمامی شرکت ها این روزها سایت دارند و سایت و محتوای دیجیتال اعتبار آنهارا بیشتر میکند . سئو حرفه ای سایت میتواند برای آنها جذب مشتری کند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آن قرار دهد . بدین ترتیب میزان دیدن شما در فضای وب امری حیاتی میباشد که خود را بهتر به مشتری نشان دهید. متخصصین ما به تدوین کردن استراتژی های بازار یابی میتوانند به این فرایند بهبود دهند.

3- خدمات سئو برای سایت های فروشگاهی

اگر شما میخواهید در اینترنت فروشگاهی راه اندازی کنید و یا فروشگاه دارید . بقای کار شما به دیدن شدن در این فضا بستگی دارد . ایمن ترین مسیر جهت بالا رفتن بازدید سئو میباشد و البته ارزان ترین مسیر در بازاریابی و جذب مشتری میباشد. داشتن برنامه بلند مدت و ادامه دار برای سئو و بهینه کردن سایت ، تولید محتوا ، پیدا کردن کلمات کلیدی و استفاده درست از آنها ، اصلاح ساختار سایت و … از واجب ترین کارهاییست که میباست به صورت مدون اجرا شود . ایرانی کد با تجربه خود در این زمینه بسیار درخشیده و میتواند تجربه خود را در اختیار شما قرار دهد.

4- خدمات سئو برای سایت های خبری

همسو شدن وسایل ارتباطی و استقبال مردم از سایت های خبری باعث شده تا بسیاری از روزنامه ها به ساخت سایت های خبری رو بیاورند . در سایت های خبری پشتیبانی،امنیت، ساختار و سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر شما مطالب تولیدی با کیفیت و جذابی را داشته باشید اما اصول سئو را در آن رعایت نکرده باشید . نمیتوانید مطالب خودرا به مخاطبان زیادی نشان دهید و مخاطبان قابل قبولی را به سایت خود جذب کنید . همکاران ما در ایرانی کد علاوه بر آموزش کارکنان تحریریه شما چگونگی سئو کردن محتوا را نیز به شما آموزش میدهند.

چرا ایرانی کد را برای خدمات SEO انتخاب کنیم؟

ایرانی کد یکی از با تجربه ترین تیم ها در این زمینه میباشد. ایرانی کد از اولین شرکت هایی بود که توانست خدمات سئوی خود را همراه با پکیج های متفاوت و کارآمد به مشتریان خود ارائه دهد . هدایت مشتریان در سراسر اینترنت به سایت های مورد نظر ما ، یکی از فعالیت هایی است که شرکت ایرانی کد تجربه بسیاری در این زمینه دارد. همچنین تبدیل بازدید کننده به مشتری از طریق بهینه سازی و سئوی سایت باعث ایجاد مشتری های وفادار برای شما میشود و رضایت صاحبان کسب و کار را به همراه دارد . تیم متخصص ما تا به امروز تمام مشتریان خود را در این زمینه راضی نگه داشته. مهم ترین شاخص سئوی تیم ما سازگاری کامل آن با قوانین گوگل است . ایرانی کد از روش های اصولی برای بهبود رتبه سئو استفاده میکند و به هیچ عنوان از روش کلاه سیاه استفاده نمیکند.